Komentáře

1 Tess Pfeifer Tess Pfeifer | 28. prosince 2013 v 22:36 | Reagovat

Pěkné. Čtivé. Upoutalo mě to. Opravdu super napsané :).
Trochu mi to někoho připomíná;) :/...

2 Kerria Kerria | Web | 28. prosince 2013 v 22:52 | Reagovat

Je to docela čtivý, ale je to jen takový nástin situace. Pro mě tomu chybí nějaký konec. Možná je to však jen tím, že z té poslední věty chápu pouze slovo "tabléét" a to ještě ne moc dobře :-D

3 gaia gaia | 28. prosince 2013 v 22:58 | Reagovat

[2]: Konec... Někdy konec je za hodně dlouho... Tohle je bezmoc, bezvýchodiska, závislost, která učí vykrucování, v ní zase narůstání křivdy,... děti hrají taky, odmítají jen sem tam, když vzorem je otec, hrající nonstop... Konec býval v takových povídkách kufry za dveřmi, ale já chtěl popsat bezmoc a pád kamsi a nikdo neví kam a jak dlouho ještě... Je to konce? Není to ještě konec? přijde něco? Nebot to všechno po špičkách skončí?

4 Kerria Kerria | Web | 29. prosince 2013 v 0:08 | Reagovat

[3]: Napadlo mě, že sama asi ještě netušíš, jak bude příběh pokračovat a jak skončí. A proto chceš nechat konec otevřený. To klidně může být. I tu bezmoc cítím, ale já tak nějak u této povídky očekávám, že poslední věta/y budou patřit hrdince. Nějaká její reakce, ať už slovní, myšlenková nebo jen pohyb, povzdech, emoce...

5 Bramboreena Bramboreena | 29. prosince 2013 v 11:54 | Reagovat

Mně naopak konec připadá povedený a skvěle výstižný: kluci si k vánocům přejí wíčko, aby mohli pařit stejně jako táta, čili jdou v jeho stopách a vidí v něm vzor, a to bez ohledu na to, jak moc se matka rozčiluje a jak moc s tím nesouhlasí... Jinak ale musím říct, že je to hodně černobílé: vypravěčka je tu "ta hodná", správná ženská se smyslem pro rodinu a realitu, a manžel totální záporák, který vůbec nepomáhá s domácností a táhne ji ke dnu. Nemůžu si pomoct, ale je mi ho líto a nedokážu ho tak jednoznačně odsoudit. Ten chlap zjevně není hloupý, není to žádný asociální alkoholik, který by odjakživa členy rodiny mlátil a choval se hnusně atd. Takové samozřejmě nemá cenu snažit se "spasit" tím, že se ženská bude "obětovat". Tohle je ale podle popisu normální a inteligentní člověk, kterého jenom potkala velká rána osudu - neúspěch. Musí být šíleně frustrovaný z toho, že se nemůže uplatnit - a ona se staví do role vzorňačky a dává mu to sežrat ještě víc. Tím přece nemůže dosáhnout ničeho jiného než ještě hlubší roztržky. Mám velké pochopení pro to, že existují fantazijní světy mimo naši "normální"realitu, do kterých má člověk občas chuť se ponořit. Když jsem zabraná do vlastního psaní a někdo by po mně chtěl, abych šla vyměnit žárovku, asi bych mu ukousla hlavu. :) Je samozřejmě destruktivní, když se to člověku vymkne a přeroste to všechny meze, jako se to stalo hrdinovi (tedy spíš padouchovi) z této povídky. Ale pokusila se ta žena někdy zahrát si tu hru s ním? A třeba přijít na to, co mu ta vymyšlená realita dává tak cenného, že to vyměnil za rodinu a opravdový svět? Nemá cenu na něj svatouškovsky syčet, že je č... (no, řekněme radši "bídák bezectný"!) ale spíš mu zkoušet nabídnout nějakou alternativu: něco ve vnějším světě, co je zajímavější než ta hra. Žádné "měl bys" ho od ní nedostane. Možná propadl závislosti už tak beznadějně, že by to stejně nepomohlo a nic by se s tím dělat nedalo, ale tím, že se hrdinka o žádné vcítění do jeho situace ani nepokusila, ztrácí moje sympatie.

6 gaia gaia | 30. prosince 2013 v 0:47 | Reagovat

Otázkou je, zda člověk prostě má jít a hledat práci a vzít nějakou tzv. pod svou úroveň už jen proto, že je zodpovědný, má být vzorem pro své děti a ne parazitem, co trucuje, protože na trhu práce na něj ta manažerská prostě už nezbývá... Zda se nemá učit jiné nové věci a uplatnit se jinak. Zda virtuální svět nesvádí k tomu, že člověk je spokojený, buduje, komunikuje s ostatními hráči, ale ztratil kontakt s realitou. Muž v povídce nejeví ani náznakem, že by měl depresi. On jenom stále opakuje podobné důvody, proč nemůže dělat to nebo ono. Závislost vede ke lhaní, parazitování, ztrátě kontaktu s realitou,... Samozřejmě, že v případě závislosti (alkohol, drogy) je to viditelnější a téměř hmatatelné důsledky velmi brzy. Gamblerství vede ke ztrátě nejen peněz, ale i velkým dluhům. Závislost na jedné hře (typu Stronghold) vede ke všemu výše jmenovanému, ale nelze to přesně uchopit, nejsou facky, nejsou dluhy, nejsou prázdné flašky, vpichy... Ale ztráta paměti u těchto lidí, co hrají hru pořád krom pár desítek minut denně, kdy něco musí udělat, je velká, je pro ně důležitější vyhrát další hrad na pc než jít s dětmi někam, ... V povídce se nemluví o hráčství, které je sem tam hodinu. Tady se mluví o člověku, který vstane a hraje, odchází spát k ránu, spí tak tři hoďky, hraje dopoledne, hraje odpoledne, večer, v noci... A má přitom, dvě děti. Nesměšovala bych single člověka s mužem/otcem/manželem... Také bych nesrovnávala intelektuální zájmy s hraním na pc. Psaní, jak zmiňuje Elinor, za které byla peskována, je tvořivá věc, kdy pracuje pravá i levá hemisféra, je to tvorba. Hraní na počítači může být relax, když je v určitých mezích. V případě 20 hodinového hraní denně jde o závislost, která ničí rodinu i konkrétního hráče... Tak to je můj komentář k tomu, aby se nepletly hrušky a jablka. Edith Holá

7 Bramboreena Bramboreena | 30. prosince 2013 v 2:00 | Reagovat

Pak to ale skutečně nemá řešení. Pokud je to v té povídce tak, jak dodáváš v komentáři, tak je to bezvýchodná situace, se kterou se nedá nic dělat: ten člověk je troska, je odepsaný, je přítěží, a jediná možnost pro tu ženu je sebrat děti, rozvést se a odejít. Takový odchod jistě nemusí být jednoduchý a popis všech problémů, které kolem toho ještě vzniknou, by určitě vydal na román - nicméně jejich vztah už je uzavřená věc, o ten už se nebojuje, hodnocení situace je jasné (pravdu má samozřejmě ta žena, závislost je zlo), vývoj u konce, protože pracovat na nějaké záchraně vztahu se už v tuhle chvíli nedá. Budiž. Povídka se redukuje jen na smutný povzdech ("co mě to nešťastnou potkalo, já se tak snažila a on je totální parazit." Není tam nic jako "budu ještě bojovat", ale ani "tak na něj kašlu, pojďme pryč a nechme to za sebou"). Je v tom až po uši na začátku, a je v tom až po uši i na konci. Neříkám, že je to špatně, to vůbec ne - v životě to jistě takhle chodí a je naprosto legitimní to tak napsat - jenom poznamenávám, že při tomhle jednostranném a neřešitelném uspořádání se nemůže rozvinout žádné drama. Nejsou tu dvě rovnocenné postavy, které by měly každá svůj díl pravdy a mohly spolu nějak interagovat a snažit se čehokoliv dobrat; je tu jen Žena a její Křivda...

8 Al. Al. | 7. ledna 2014 v 14:35 | Reagovat

Dostali kluci co chteli?

9 Lucerna Lucerna | 16. března 2014 v 10:12 | Reagovat

Pokial sa zavyslost vymkne kontrole, dokaze poriadne skomplikovat vstah. Zaujmalo by ma ako to dopadne :-|. Neverim na stastne konce, ale dobre sa citaju.

10 Edith Holá Edith Holá | E-mail | Web | 16. března 2014 v 10:19 | Reagovat

[9]: Dobře se čtou, ve skutečnosti fakt nejsou:-(

11 Arlenehaf Arlenehaf | E-mail | 22. července 2017 v 23:05 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

12 Carolyntat Carolyntat | E-mail | 6. srpna 2017 v 15:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

13 Dol33larBer Dol33larBer | E-mail | 13. srpna 2017 v 3:33 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#5S6325kXpb>
<img>http://0.00000007.ru/3#RC51AmyaK2</img>
</a>
------------------------
Постоянно большое количество socks и proxy серверов online
на данный момент: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сохранить в тайне или изменить свой IP можно 2-мя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные цены на анлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что необходимо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#8PPH7zFxeM>Vip proxy</a>
__________
centos openvpn
приватный прокси бесплатно
блокировка вконтакте
элитные анонимные прокси

14 Avia777cal Avia777cal | E-mail | 17. srpna 2017 v 1:02 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить авиабилет недорого аэрофлот
купить билеты +на самолет дешево туда
купить дешевые авиабилеты онлайн официальный
дешевые авиабилеты акции скидки
авиабилеты москва ростов +на дону недорого

15 Georgerailk Georgerailk | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 0:18 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>цель за 90 дней психолог для млм, сетевой маркетинг государственный реестр профессий рф</a>

16 PeterROx PeterROx | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 19:31 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

17 HollyKic HollyKic | E-mail | 29. srpna 2017 v 21:29 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

18 Avito321goke Avito321goke | E-mail | 29. září 2017 v 0:52 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

аккаунт заблокирован авито
у меня взломали аккаунт авито
зачем воруют аккаунты на авито
деньги в авито
можно ли вернуть деньги мошенники авито

19 SlavaSxw SlavaSxw | 5. října 2017 v 20:54 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and whined about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-weight-gain>website</a> and deal with it.

20 AlysonOhm AlysonOhm | E-mail | Web | 8. října 2017 v 16:30 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have tons of work to do next week month. Plus the university exams are nearing, it will be a hell. I am already losing sleep maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-150-mg>click here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

21 Nicolasevext Nicolasevext | E-mail | 1. května 2018 v 9:30 | Reagovat

ranitidine <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine</a>

22 Nicolasevext Nicolasevext | E-mail | 2. května 2018 v 13:15 | Reagovat

ranitidine 300 mg  <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine 150 mg </a>

23 Nicolasevext Nicolasevext | E-mail | Web | 9. července 2018 v 17:26 | Reagovat

naproxen 500mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500 mg tablets</a>

naproxeno 500 mg

24 Nicolasevext Nicolasevext | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:32 | Reagovat

naprosyn 500 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250mg</a>

naproxen 250mg

25 Nicolasevext Nicolasevext | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:14 | Reagovat

naproxeno 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500 mg tablets</a>

naproxen 500mg

26 Nicolasevext Nicolasevext | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:53 | Reagovat

naproxen 500mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500</a>

naproxen 250 mg

27 Garlandcah Garlandcah | E-mail | 1. září 2018 v 21:40 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://catcut.net/Czvw

28 Mariacah Mariacah | E-mail | 4. září 2018 v 13:11 | Reagovat

Hello Hello,
look at my pictures http://catcut.net/Czvw

29 Jacksswally Jacksswally | E-mail | Web | 21. září 2018 v 17:18 | Reagovat

Hello, Downloads music club Djs mp3.
Trance/Dance/House/Electro...
http://0daymusic.org

Best Regards,
Robert

30 FrazkTet FrazkTet | E-mail | Web | 25. září 2018 v 20:02 | Reagovat

policybrief
http://viagra-withoutdoctor.org - rsa anti-fraud command center
primitivnej
<a href="http://viagra-withoutdoctor.org">rsa anti-fraud abuse center
</a> inimkudede
weigh

31 kenyayn16 kenyayn16 | E-mail | Web | 2. října 2018 v 21:54 | Reagovat

My novel page
watch apps for android mobile phone with price free android apps to download application google pour android singles online dating
http://androidporn.blognet.pw/?gain.patience
9apps download android free adult rooms wallpaper downloads ofr android phones free download google app for android sexy application com

32 irinsip irinsip | E-mail | 10. října 2018 v 15:46 | Reagovat

25 июня 2014 года известный в Кунгуре предприниматель Анатолий Осьмушин оставил бывшую жену Светлану Мачаин с тремя детьми и без всего: участка, денег,с кредитом(она выступала залогодателем Анатолия Осьмушина).
Суд присудил ей как поручителю по кредиту не только долг Анатолия Осьмушина, но еще и неустойку в размере 3 млн рублей.
Все имущество Светланы забрали как залоговое.
Анатолий Осьмушин г. Кунгур остался безнаканным.

33 brianbs69 brianbs69 | E-mail | Web | 20. října 2018 v 11:30 | Reagovat

Check my modish devise
http://pattaya.girls.blogporn.in/?post-dorothy
bridges dying rumors arrested sculpture

34 Dennisres Dennisres | E-mail | Web | 23. října 2018 v 2:39 | Reagovat

Ктпну, Ктп комплектные трансформаторные подстанции москва, Производство ктп москва, а также многое другое Вы найдете на нашем специализированном сайте:https://sviloguzov.ru/ - Вы нашли то, что искали!

35 bobbyuk16 bobbyuk16 | E-mail | Web | 23. října 2018 v 23:28 | Reagovat

Further home bellhop for throw:
http://uae.matrimony.tobuy.in

36 CazebApepe CazebApepe | E-mail | 24. října 2018 v 1:34 | Reagovat

website for paraphrasing
<a href=http://writemyessayassistant.com>best essay writing service
</a>  web content writers
<a href="http://writemyessayassistant.com">write my paper
</a> - umi dissertation services
photo editing service

37 melodyjl11 melodyjl11 | E-mail | Web | 28. října 2018 v 21:11 | Reagovat

Free ladyboys  
http://shemale.replyme.pw/?blog.tristan
  shemaile sex video xshemale tranni sexi younger tranys taranny sex

38 latoyafy4 latoyafy4 | E-mail | Web | 29. října 2018 v 1:30 | Reagovat

Shemale photos  
http://futanari.replyme.pw/?page.madisyn
  transexual sexy pics shemail shemal sex sex shemen shemal free movies

39 lesterxh2 lesterxh2 | E-mail | Web | 29. října 2018 v 17:43 | Reagovat

Indecorous blog pictures from internet  
erotical adult vidios erotic fashion show erotic gifs erotic mags    
http://japan.erolove.in/?aniyah  ;
  phone erotical erotic books free define erotic erotic witch erotic guru

40 Jamesboasp Jamesboasp | E-mail | Web | Pondělí v 5:40 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格     http://blog.unethost.com/

41 JasozDon JasozDon | E-mail | Web | Pondělí v 22:32 | Reagovat

cialis 10 mg 4 tablet total posts
http://pharmshop-online.org - generic cialis in usa
  cialis australia
<a href="http://pharmshop-online.org">generic cialis online
</a> - how to buy viagra online
viagra 20mg online moderators

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.