Něco o sérech na pleť

4. října 2014 v 19:08 | Edith Holá |  MÓDA, KRÁSA, DESIGN
Séra Mary Kay mám nejradši. Stačí kapička. Dobře se vstřebávají, takže nevadí ani vrstvení. Nanášejí se do tří minut od umytí obličeje, dokud je otevřený pór. Věděli jste to? Takže žádné nanesu jedno sérum s vitamínec C a pak si ještě doběhnu dopít kafe, poté si rozmažu rozjasňující a ještě dětem nandám triko, zvládnu denní sérum s faktorem 30 a kde je jsou ty ponožky? Nene, pěkně v klidu. Jedno sérum za druhým do tří minut. V klídku tak jako muži. Soustředit se na jednu činnost a ne být multifunkční dokonalá žena. To až po pěti krocích v péči o pleť.

A pokud Vám v drogerii tvrdí, že vám na pleť stačí hydratační nebo výživný krém, tak nemluví pravdu. Konzistence krému je hustší a do pórů se nedostane. Ošetří jen vrchní vrstvu pleti. A na tu je čas až po těch třech minutách. Takže po sérech teprve to triko dítěti, lok kávy, ponožky pro všechny a ... nanést hydratační krém.

Séra Mary Kay jsou šperky. Splňují třetí krok péče o pleť, kterým je výživa.

Chcete připomenout své pleti, co v nácti uměla? Přijďte vyzkoušet diamant mezi séry u Mary Kay. Sérum s vitamínem C. Čtyřikrát do roka dopřejte své pleti měsíční oživení a rozzáření pro stresu, nemoci, v namáhavém období. Čtyři ampulky, které buňkám připomenou, že uměly tvořit kolagen samy. Rostlinné přísady podpoří tvorbu elastinu, proteinu, který pokožce dodává elasticitu neboli pružnost. A to vše ještě s vůní granátového jablka. Víte jak voní? Liftingovou kúru i s tímto sérem si můžete dopřát a vyzkoušet u mě ve studiu kousek od metra Ládví. Nebo přijedu s přípravky k Vám.

Na fotografii čtyři ampulky séra s vitamínem C nejvýše. Níže ostatní séra s účinky, které Vám ráda sdělím.
Můžete také nakupovat přímo se mnou na stránkách Mary Kay http://www.marykay.cz/dagmaredithhola
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama